SIHGA quadrofixing

SIHGA SYMBIOFIX® SFT - hliníkový terasový rošt (176 bm v bal.)

PREMIUM
Výrobca: SIHGA
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SFT32680
EAN: 9009470326796
Dostupnosť: na objednávku
2 332.50 bez DPH
2 799.00 Bal.
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

SIHGA SYMBIOFIX® SFT - hliníkový terasový rošt

Terasový hliníkový rošt s dreveným jadrom z termodreva je luxusné riešenie pre exkluzívne terasy. Hliník maximálne chráni drevený rošt a drevené jadro zabezpečí, že skrutka je v hliníkovom profile veľmi pevne uchytená. Týmto krokom spájame výhody oboch materiálov, pričom sa eliminujú ich nevýhody (hliník - pevnosť skrutky v tenkom hliníkovom profile, drevo - vplyv vlhkosti na životnosť dreva).

Navyše použitie dreveného jadra roštu z termodreva výrazne stabilizuje konštrukciu.

Vďaka konštrukcii roštu je výrazne eliminovaný odpad (len na začiatku alebo konci konštrukcie) - hliník je s drevom previazaný, pričom rošt sa nadpája na terasových terčoch. Takto pripravená konštrukcia je pevná a odolná zároveň.

Rovnako odpadá potreba akýchkoľvek doplnkov pre montáž terasy (terasová páska, dištančné podložky alebo tlmiace podložky).

Prevetrávacia medzera 5 mm pod terasovou doskou - vďaka konštrukcii hliníkového roštu je autoamticky súčasťou konštrukcie (profil roštu na obrázku dolu).

Pri montáž je potrebné dodržať dilatačné medzery 10 mm medzi hliníkovými aj drevenými časťami. Všetko je prehľadne znázornené na pribalenom návode, na sitahnutie aj tu: SIHGA SYMBIOFIX SFT.

 

SIHGA SYMBIOFIX SFT - návod na montáž:

 

Balenie: 176 bm (termodrevo + hliník)

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom