Naposledy zobrazené

Naši dodávatelia:

 

 

Konštrukčné vruty so zápustnou hlavou

Najpoužívanejší typ vrutu do dreva pre univerzálne použitie. Slúži na spájanie dvoch drevených hranolov alebo na spoj medzi plošným materiálom (OSB dosky, preglejky...) a dreveným hranolom.

Pohon vrutov je na torx. Všetky vruty majú na tele frézku a telo opatrené klzným lakom. Konštrukcia vrutu zabezpečuje rýchlu, pohodlnú a presnú montáž.

Zápustná hlava zabezpečí aby hlava vrutu bola v jedeho úrovni s povrchom dreva. Je najčastejšie využívaný pri práci s drevom.

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Konštrukčný vrut 6,0 mm, zapustená hlava (100/200 ks + bit) SKLADOM skladom +114 10.75 € Konštrukčný vrut 6,0 mm, zapustená hlava (100/200 ks + bit) Konštrukčný vrut 6,0 mm zo zapustenou hlavou (žltý pozink). Použitie: skrutkovanie drevených materiálov, univerzálny vrut na drevené konštrukcie. Kvalitná Skrutky do dreva univerzálne, TORX (200 ks) skladom +235 7.90 € Skrutky do dreva univerzálne, TORX (200 ks) Univerzálne skrutky do dreva (žltý zinok). Vhodné pre skrutkovanie materiálov ako OSB dosky alebo preglejky. Často využívané na drobné drevené konštrukcie. Konštrukčný vrut 6,0 mm, zapustená hlava, biely zinok (100/200 ks + bit) SKLADOM skladom +52 20.40 € Konštrukčný vrut 6,0 mm, zapustená hlava, biely zinok (100/200 ks + bit) Konštrukčný vrut 6,0 mm zo zapustenou hlavou (biely pozink). Použitie: skrutkovanie drevených materiálov, univerzálny vrut na drevené konštrukcie. Kvalitná Konštrukčná skrutka Eurotec Paneltwistec, zápustná hlava, nerezová NEREZ C1 8-10 dní Konštrukčná skrutka Eurotec Paneltwistec, zápustná hlava, nerezová Konštrukčné skrutky Eurotec Paneltwistec, nerezové sú vhodné pre drevostavby a drobné drevené konštrukcie. Ideálny konštrukčný vrut pre použitie v Eurotec OSB fix - skrutka do dreva, zápustná hlava (250 ks) skladom +45 11.90 € Eurotec OSB fix - skrutka do dreva, zápustná hlava (250 ks) Eurotec OSB fix - skrutka do dreva, zápustná hlava - skrutka určená na upevnenie OSB dosiek a iných drevotrieskových a drevovláknitých dosiek. Celý závit Nastavovacia skrutka do dreva skladom +69 10.80 € Nastavovacia skrutka do dreva Nastavovacia skrutka - v prvom kroku je potrebné celú skrutku zaskrutkovať o dreva (rošt + podklad). Následne, vďaka ,,slepému,, závitu, sa pri spätnom chode Konštrukčné skrutky, zápustná hlava, modrý zinok, Eurotec Paneltwistec 8-10 dní Konštrukčné skrutky, zápustná hlava, modrý zinok, Eurotec Paneltwistec Konštrukčná skrutka so zápustnou hlavou (modrý zinok), Eurotec Paneltwistec SK AG blue, kvalitná skrutka na univerzálne použitie pre drevostavby. Profesionálna Konštrukčné vruty, zápustná hlava, žltý zinok, Paneltwistec 8-10 dní 21.80 € Konštrukčné vruty, zápustná hlava, žltý zinok, Paneltwistec Konštrukčná skrutka so zápustnou hlavou (žltý zinok), Eurotec Paneltwistec SK, kvalitná skrutka na univerzálne použitie pre drevostavby. Profesionálna skrutka s